خودکار بسیار روان کیان 0.7

 

خودکارهای کیان با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا، دارای قابلیت نوشتاری بسیار عالی، روان و یکنواخت بوده و تمیزی نوشتار ویژگی بارز این خودکارها می باشد.


ناموجود

 

خودکار، پرمصرف ترین نوشت افزار به حساب می آید و به همین دلیل راضی کردن این طیف گسترده مصرف کنندگان همیشه مورد توجه تولید کنندگان بوده است. در سالهای اخیر انواع برندهای خارجی با ارائه انواع خودکارهای متنوع در بدست گرفتن بازار بسیار موفق بوده اند اما هم اکنون رقیبی جدی را در پیش روی خود می بینند و این قهرمان، یکی از افتخارات ساخت ایران یعنی خودکارهای کیان از تولیدات شرکت صفا می باشد.

خودکارهای کیان با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا، دارای قابلیت نوشتاری بسیار عالی، روان و یکنواخت بوده و تمیزی نوشتار ویژگی بارز این خودکارها می باشد. به لطف بهره گیری از جوهر نسل سوم یعنی Oil Base Gel در این خودکارها، دیگر نگران آثار جوهر بر روی دست و لباس خود نخواهید بود . ضمن آنکه سرد و گرمی هوا تاثیری بر روان نویسی این خودکار ها نخواهد داشت.

این خودکاها با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ادوات، به لحاظ تست طول و کیفیت نوشتار ، تست گرما و سرما و نشت ریزش جوهر و استحکام اجزاء، دائما مورد ارزیابی و کنترل کیفیت قرار می گیرند.

این کالا در رنگهای اصلی آبی، مشکی، قرمز و سبز ارائه می شود.

 منبع : www.safapen.com