کاتریج پرینتر لیزری HP 05A

همیشه در زمان خرید پرینترهای لیزری یکی از مهمترین دغدغه های پیش رو هزینه مواد مصرفی یا همان کاتریج می باشد. اصولا تولید کنندگان پرینترها از 2 مدل قیمت گذاری محصولات خود استفاده می کنند. برخی از ابتدا قیمت محصول خود را واقعی ارائه می کنند و برخی دیگر قیمت محصول را در زمان فروش کمتر درنظر می گیرند.

تفاوت این دو روش در چیست؟

در روش اول، هرچند مشتری در زمان خرید پول بیشتری را برای خرید محصول می پردازد، اما در عوض برای مواد مصرفی پول کمتری را خواهد پرداخت.

در روش دوم، خریدار در زمان خرید محصول وجه کمتری را پرداخت می نماید، اما در عوض، هزینه های نگهداری و مواد مصرفی را بسیار بیشتر باید بپردازد.

شرکت HP از جمله شرکت هایی است که غالبا از نوع اول پیروی کرده و ضمن آنکه محصولات عمدتا با کیفیت تری دارد، مشتری نیز وجه معقول تری برای مواد مصرفی پرداخت خواهد کرد و حتی شارژ کردن دستی اکثر کاتریج های پرینترهای این شرکت به راختی قابل انجام هست.

کاتریج HP05A مورد استفاده در پرینترهای P2035 و P2055 می باشد که هر دو از پرطرفدارترین پرینترهای رایج در بازار هستند.

 

این کاتریج درجه یک کاملا طبق طرح فابریک و استاندارد بوده و قطعات آن کاملا از مواد نو و با کفیت تهیه شده است. در ضمن پودر تونر آن کاملا استاندارد و کیفیت راضی کننده ای در زمان استفاده خواهد داشت.

برای اطلاع از موجودی سایر کاتریج ها لطفا با شماره پشتیبانی فروشگاه 07136232143 تماس بگیرید.

 


ناموجود